Zajímá Vás problematika kryptoměn? Víte, na jakém principu funguje blockchain? Chcete se dozvědět více o peněžních technologiích budoucnosti a možnostech jejich využití v praxi? Připravili jsme právě pro Vás velmi výživný a minořádně zajímavý Business Club.

Termín: čtvrtek 23. ledna 2020 od 10:00

Místo: Regionální hospodářská komora Brno, Výstaviště 3


Naším hostem bude Dr. Thomas Dünser.thomas

Ředitel Úřadu finančních inovací při vládě Lichtenštejnského knížectví. Dříve působil v oblasti inovací a digitalizace na ministerstvu pro obecné vládní záležitosti a finance, kde byl mimo jiné zodpovědný za vývoj zákona o blockchainu v Lichtenštejnsku.
Před působením na ministerstvu pro obecné vládní záležitosti a finance řídil vlastní podnikání a byl ředitelem správy aktiv ve VP Bank ve Vaduzu.
Vystudoval strojní inženýrství na ETH (Federal Institute of Technology) a získal doktorát na ETH v Curychu.

 Přednáška bude realizována v německém jazyce s tlumočením do češtiny.
 

 
Cena:
členská firma RHK Brno 250,-Kč
ostatní                               500,-Kč
 
Platba:
čú: 377350393/0300, variabilní symbol: 30030123
Při platbě slevovým kuponem je třeba zaslat tento kupon předem.
 

Kontaktní osoba: Ing. Petra Lapešová, tel: 532 194 951, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
 
Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.