Ladies Club se dočkal krásného kulatého, již desátého, setkání od svého založení. Hostitelkou byla pro tentokrát obchodní ředitelka STAREZu Petra Bónová Mičánková, která spolu s marketingovým ředitelem Jakubem Koudelkou provedla přítomné dámy krásnými prostorami Haly Vodova, která spadá jako spousta dalších zajímavých prostor pod STAREZ.

Po prohlídce prostor měly dámy možnost nakouknout do Galerie Sportu, která je v Brně ojedinělým místem a ve kterém na Vás dýchne sláva, historie a úcta ke sportu.

Celým setkáním nás doprovázely i dvě velice významné osobnosti, silné ženy a skvělé sportovkyně - Šárka Kašpárková a Ivana Večeřová. Dámy tak měly možnost diskutovat nejen o sportu, ale i o životě s dvěmi skutečnými legendami.

Všem zúčastněným moc děkujeme za inspirativní setkání, příjemnou diskuzi a STAREZu za velkou pohostinnost a příjemné prostředí.

DSC 0842 DSC 0778 DSC 0768

Mimo jiné spadá pod STAREZ také rekreační středisko Jasenka Zubří u Nového Města na Moravě. Areál je vhodný pro školení, firemní setkání, teambuilding i individuální rekreaci https://www.youtube.com/watch?v=ywDIXzhKdsw , fotografie zde https://zubri.sportujemevbrne.cz/prehled-galerie

Na podzim na kolo v okolí NMNM jsou single traily, houbaření, procházky; v zimě ideální na běžky, v NMNM jsou lázně a wellness, skiaréna, lyžařský svah Harusák.

Rezervace pobytu na rekreační středisko Jasenka Zubří - https://zubri.sportujemevbrne.cz/,


Výroční zpráva STAREZu k náhlédnutí zde: https://www.sportujemevbrne.cz/files-web/starez/vyrocni_zprava_2021.pdf a nabídka pro zaměstnace firem zde.

Více také na:

https://www.facebook.com/starezsport

https://www.instagram.com/starez_sport/

https://cz.linkedin.com/company/starez

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.